Regra-Color


 » Regra - Color od lat specjalizuje się w technice okiennej i otworowej. Jesteśmy na rynku od 1991 roku «

 


 

Regra-Color od lat specjalizuje się w technice okiennej i otworowej. Jesteśmy na rynku od 1991 roku. Oprócz własnej produkcji, w swojej ofercie mamy między innymi drzwi, okna, bramy, żaluzje oraz rolety. Obsługujemy podmioty gospodarcze i klientów indywidualnych.
Działamy przede wszystkim na terenie Polski południowo-wschodniej ,Małopolski (Kraków, Tarnów) i Śląska (Gliwice, Zabrze, Katowice).
Klientów komercyjnych obsługujemy również w pozostałych częściach naszego kraju, jak i za granicą, przede wszystkim na terenie Austrii,Czech i Niemiec.


Ponad dwadzieścia lat doświadczenia w branży sprawia, że nasza oferta jest w stanie zadowolić każdego Klienta. Nie boimy się żadnych wyzwań. Specjalizujemy się w nieszablonowych konstrukcjach. 

 Jeśli masz niewymiarowe otwory okienne lub marzysz o nietypowych drzwiach, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Z równą starannością i solidnością podchodzimy do małych jak i dużych zamówień. Staramy się obsługiwać naszych klientów kompleksowo. Nie tylko dostarczamy czy montujemy naszą produkcję, ale świadczymy również usługi naprawy, konserwacji i czyszczenia produktów. Prowadzimy również sprzedaż ratalną oraz usługi dostawcze. Jeśli jesteś zainteresowany jakimś konkretnym modelem lub producentem, sprowadzimy dla Ciebie produkt w lepszej cenie.

Dzięki wieloletniej współpracy z naszymi partnerami, jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom najlepszą ofertę, jak również atrakcyjną cenę, dojazd i termin realizacji.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi referencjami i ofertą.

Biuro Obsługi Klienta Regra-Color 

Serwis 24h

Szybko, Sprawnie i Solidnie


» Klienci


» Każdy klient jest dla nas ważny. Dlatego z równą
starannością obsługujemy klientów indywidualnych,
jak i komercyjnych. Istniejemy od 1991 roku «


Więcej…

» Oferty pracy


» Specjalista ds. Sprzedaży. Szukamy osób ambitnych,
dobrze zorganizowanych i odpowiedzialnych,
z minimum dwuletnim doświadczeniem w branży «


Więcej…
» Zadaj pytanie i prześlij do nas:
» Wyślij
Dziękujemy za przesłanie wiadomości. Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.
Przepraszamy, wystąpił błąd. Prosimy o kontakt telefoniczny.
Regra-Color ul. Jana Kasprowicza 37, 44-103 Gliwice, woj. śląskie, tel: (+48) 32 279-75-75