»Pełna automatyka połączona z inteligencją«

Firma Bubendorff stworzyła specjalne rolety z ruchomymi lamelami. Rozwiązanie tego typu łączy funkcje rolety oraz żaluzji. Stwarza to alternatywę dla żaluzji fasadowych, które nie są w stanie zapewnić takiego bezpieczeństwa jak właśnie tego typu rolety.

Rolety z funkcją żaluzji
Całkowite opuszczenie rolety z ruchomymi lamelami powoduje, że otwiera się tylko co drugie pióro (pod kątem 80°), dzięki czemu wnętrze zostaje odizolowane od bezpośredniego działania promieni słonecznych a jednocześnie wciąż pozostaje dostęp do światła dziennego. Istnieje oczywiście możliwość sterowania kątem nachylenia lamel, tak aby wpuścić odpowiednią ilość światła.

Do pobrania: katalog - rolety z funkcją żaluzji Activ Home Bubendorff

 

»Rolety do okien dachowych, rolety połaciowe. Zabezpieczenie okien dachowych«

Prezentowane przez naszą firmę rolety dachowe idealnie nadają się do zabezpieczenia okien dachowych. Sprawdzają się one o wiele lepiej niż ich wewnętrzne odpowiedniki gdyż zapewniają większą izolację światła i ciepła. Modele aluminiowe posiadające pancerz wypełniony pianką izolacyjną powodują, że latem rolety działają niczym tarcza przeciwsłoneczna a w zimę służą jako idealna osłona termiczna.

Rolety połaciowe
Połaciowe rolety dachowe które oferujemy wyprodukowane zostały przez firmę Bubendorff co świadczy o niezawodności i trwałości każdego dostępnego egzemplarza. Modele z naszej oferty są także sterowane za pomocą zdalnego pilota.

Rolety na okna dachowe
Oferowane przez nas rolety na okna dachowe posiadają także zaawansowany system otwierania oraz mocowania. Takie rozwiązanie umożliwia zamontowanie całej konstrukcji bez konieczności wchodzenia na dach.

W celu zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy do naszego biura w Gliwicach, nasze usługi montażu realizujemy – Śląsk oraz Gliwice, Chorzów, Katowice, Bytom, Ruda Śląska, Zabrze, Rybnik.

Masz pytania dotyczące produktu – ceny – montażu - serwisu – tel. 32 279-75-75

Do pobrania: katalog - rolety dachowe Bubendorff

 

»Optymalne rozwiązania dla ogrodów zimowych«

Ogrody zimowe są coraz częściej stosowanymi konstrukcjami. Największym wyzwaniem przy tego typu rozwiązaniach jest utrzymanie odpowiedniej temperatury zarówno latem jak i zimą.

Prezentowane przez nas rolety do ogrodów zimowych przeznaczone zostały do izolacji oranżerii, ogrodów zimowych oraz większych przeszkleń dachowych posiadających nachylenie od 0 do 81°. Nasze rolety posiadają system łączenia lamel, który idealnie zabezpiecza całą konstrukcję przed zamarzaniem.

Rolety na dach ogrodu zimowego
Proponowane przez nas rolety do ogrodów zimowych zaprojektowane zostały w taki sposób aby zapewnić jak najlepszą izolację cieplną. Nasze rolety na dach ogrodu zimowego są oczywiście zdalnie sterowane. Największym atutem naszych rozwiązań jest dostosowanie do niskich temperatur. Oferujemy szeroki wybór modeli w różnej kolorystyce.

Rolety dachowe do ogrodów zimowych
Jesteśmy dystrybutorem rolet znanej i cenionej marki Bubendorff!

Do pobrania: Katalog - rolety dachowe do ogrodów zimowych Rolax

»Pełna automatyka połączona z inteligencją«

Rolety solarne Bubendorff

 

 

W dzisiejszych czasach inteligentne systemy sterowania elementami domu są coraz bardziej powszechne. Użytkownicy chcą mieć możliwość szybkiego i łatwego zarządzania niemalże wszystkimi ważnymi modułami. Wychodząc naprzeciw tym wymaganiom prezentujemy Państwu inteligentne rolety zewnętrzne.

Inteligentne rolety elektryczne
Dostępne w naszej ofercie inteligentne rolety elektryczne dają możliwość sterowania chociażby za pomocą telefonu czy komputera. Istnieje również możliwość obsługi zdalnej. Rozwiązanie tego typu jest bardzo przydatne gdy np. jesteśmy bardzo daleko od domu i chcemy zamknąć, lekko uchylić czy otworzyć rolety. W takim momencie wystarczy tylko połączyć się z Internetem i wybrać odpowiednią opcję. Oprócz tego zaprogramowanie rolet zależy od indywidualnych preferencji użytkownika. Poza wygodą zastosowanie naszych rozwiązań gwarantuje zwiększenie bezpieczeństwa oraz oszczędności.

W ofercie posiadamy modele marki Bubendorff (Rolety solarne Bubendorff). Firma ta jest znana i ceniona na rynku rolet zewnętrznych.

W celu zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy do naszego biura w Gliwicach, nasze usługi montażu realizujemy – Śląsk oraz Gliwice, Chorzów, Katowice, Bytom, Ruda Śląska, Zabrze, Rybnik.

Masz pytania dotyczące produktu – tel. 32 279-75-75

 

Do pobrania: katalog - inteligentne rolety marki Bubendorff

 

»Wysokiej klasy ochronna przed nasłonecznieniem«

Prezentujemy nowoczesne rolety zewnętrze. Oferujemy niezawodne modele napędzane silnikiem elektrycznym. Niektóre egzemplarze dostępne w naszej ofercie umożliwiają także podłączenie się do interfejsu „inteligentnego domu”. Rozwiązanie tego typu daje możliwość odpowiedniego zaprogramowania rolet tak aby np. otwierały się lub zamykały o odpowiedniej godzinie. Istnieje również możliwość podłączenia do czujnika nasłonecznienia lub stacji pogodowej.

Rolety zewnętrzne - materiały:
Rolety zewnętrzne dostępne w naszym sklepie wykonane są z najlepszych materiałów. Oprócz tego posiadają indywidualny styl i prezentują się bardzo okazale. Jeśli zależy Ci na odpowiedniej ochronie przed niechcianym nasłonecznieniem to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie.

Do każdego modelu dołączamy pilota umożliwiającego intuicyjne sterowanie.

Rolety zewnętrzne - zalety:
  • estetyka
  • niezawodność
  • atrakcyjne ceny

 

» Galeria

Powiększ

» Klienci


» Każdy klient jest dla nas ważny. Dlatego z równą
starannością obsługujemy klientów indywidualnych,
jak i komercyjnych. Istniejemy od 1991 roku «


Więcej…

» Oferty pracy


» Specjalista ds. Sprzedaży. Szukamy osób ambitnych,
dobrze zorganizowanych i odpowiedzialnych,
z minimum dwuletnim doświadczeniem w branży «


Więcej…
» Zadaj pytanie i prześlij do nas:
» Wyślij
Dziękujemy za przesłanie wiadomości. Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.
Przepraszamy, wystąpił błąd. Prosimy o kontakt telefoniczny.
Regra-Color ul. Jana Kasprowicza 37, 44-103 Gliwice, woj. śląskie, tel: (+48) 32 279-75-75