Aktualne oferty pracy

» Przedstawiciel Handlowy «

Szukamy osób ambitnych, dobrze zorganizowanych i odpowiedzialnych, ze znajomością branży Technik Okiennych, Otworowych, Zasłonowych.

Oczekiwania:

- pozyskiwanie klientów;

- promocja towarów i usług na targach i spotkaniach branżowych;

- dbałość o wizerunek firmy.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie;

- elastyczny czasu pracy;

- możliwość rozwoju.

» Montażysta «

Szukamy osób odpowiedzialnych, na stanowisko montażysty Technik Okiennych, Otworowych i Zasłonowych.

- doświadczenie i umiejętność samodzielnego montażu;

- prawo jazdy kat. B oraz znajomość topografii Śląska;

- staranność i dbałość o powierzone mienie.

Oferujemy:

- samodzielne stanowisko;

- wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania;

- pracę w rozwijającej się firmie.

» Pracownik Ogólnobudowlany «

Szukamy osób odpowiedzialnych, chętnych do pracy, na stanowisko pracownika ogólnobudowlanego.

- prawo jazdy kat. B i znajomość topografii Śląska;

- znajomość branży budowlanej, wiedzy z zakresu magazynowania i logistyki dostaw.

Oferujemy:

- ciekawe i zróżnicowane obowiązki;

- dobrą atmosferę pracy;

- stabilne zatrudnienie.

» Clients

» Every customer is important to us. Therefore, with
equal diligence we serve individual customers  and
corporate clients. We've been on market since 1991 «

» Job offer

» Sales Specialist. We are looking for ambitious,
well-organized and responsible, with a minimum
of two years experience in the industry «

» Quick contact
» Send
Thanks for sending messages
An error occurred. Please try again
Regra-Color ul. Jana Kasprowicza 37, 44-103 Gliwice, woj. śląskie, tel: (+48) 32 279-75-75