Rolety dachowe i połaciowe


»Rolety do okien dachowych, rolety połaciowe. Zabezpieczenie okien dachowych«

Prezentowane przez naszą firmę rolety dachowe idealnie nadają się do zabezpieczenia okien dachowych. Sprawdzają się one o wiele lepiej niż ich wewnętrzne odpowiedniki gdyż zapewniają większą izolację światła i ciepła. Modele aluminiowe posiadające pancerz wypełniony pianką izolacyjną powodują, że latem rolety działają niczym tarcza przeciwsłoneczna a w zimę służą jako idealna osłona termiczna.

Rolety połaciowe
Połaciowe rolety dachowe które oferujemy wyprodukowane zostały przez firmę Bubendorff co świadczy o niezawodności i trwałości każdego dostępnego egzemplarza. Modele z naszej oferty są także sterowane za pomocą zdalnego pilota.

Rolety na okna dachowe
Oferowane przez nas rolety na okna dachowe posiadają także zaawansowany system otwierania oraz mocowania. Takie rozwiązanie umożliwia zamontowanie całej konstrukcji bez konieczności wchodzenia na dach.

W celu zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy do naszego biura w Gliwicach, nasze usługi montażu realizujemy – Śląsk oraz Gliwice, Chorzów, Katowice, Bytom, Ruda Śląska, Zabrze, Rybnik.

Masz pytania dotyczące produktu – ceny – montażu - serwisu – tel. 32 279-75-75

Do pobrania: katalog - rolety dachowe Bubendorff

 

» Galerie

Vergrößern
Połaciowe rolety dachowe Rolety do okien dachowych Rolety na okna dachowe

 

» Stellenangebote


» Verkäufer. Wir suchen ergeizige Personen, die gut organisiert, verantwortlich sind und mindestens 2 Jahre Erfahrung in der Branche haben. «


» Schneller Kontakt
» Senden
Vielen Dank für das Senden von Nachrichten
Ist ein Fehler aufgetreten. Bitte versuchen Sie es erneut
Regra-Color ul. Jana Kasprowicza 37, 44-103 Gliwice, woj. śląskie, tel: (+48) 32 279-75-75