Rolety typu "Dzień-Noc"


» Zasłaniamy okna najlepiej w Gliwicach. Mamy największy wybór żaluzji i zasłon «

Rolety zebra

Rolety DZIEŃ NOC zwane także roletami "zebra" bądź "duo" to praktyczne i niezwykle efektowne zasłony okien charakteryzujące sie dużą estetyką, są idealne do wnętrz klasycznych jak również nowoczesnych. Idealnie sprawdzają się w zastępstwie klasycznych firan czy zasłon oraz są bardziej efektowne od tradycyjnych rolet materiałowych.

Dekoracyjna i fantazyjna roleta typy dzień-noc doskonale komponuje się z okiennicami w salonie bądź sypiali wyglądając oryginalnie i estetycznie. unikatowy mechanizm zaciemniania sprawia, że dzięki tego typu roletom pomieszczenie zyskuje niezwykle intymną i nastrojową atmosferę pozwalając na precyzyjne dozowanie światła w pomieszczeniu.

Rolety dzień-noc

Nasza Firma dysponuje najwyższej jakości roletkami typu dzień-noc wraz z dużym wyborem wszelkiego rodzaju tkanin. Zapraszamy do naszego biura obsługi Klienta w Gliwicach jak również do kontaktu telefonicznego w celu umówienia się na spotkanie i bezpłatny pomiar.

Nasza szeroka oferta z pewnością trafi w najbardziej wyszukane gusta.

Zapewniamy najwyższą jakość w konkurencyjnych cenach.

 

» Zákazníci


» Každý zákazník je pro nás důležitý. Z tohoto důvodu se stejnou pečlivostí sloužíme jednotlivým zákazníkům a komerčnímu využití. «


» Pracovní místa


» Hledáme ambiciózní, dobře organizované a zodpovědné osoby, s minimálně dva roky zkušeností v oboru. «


» Rychlý kontakt
» Odeslat
Díky za odesílání zpráv
Došlo k chybě. Prosím zkuste to znovu
Regra-Color ul. Jana Kasprowicza 37, 44-103 Gliwice, woj. śląskie, tel: (+48) 32 279-75-75