Pomiar rolet wewnętrznych


» Pomiar rolety MINI-FIX «

Szerokość materiału roletki docelowo będzie większa od szerokości szyby o ok. 4 cm (po 2 cm z każdej strony), natomiast wysokość zostanie dobrana tak, że po zawieszeniu roletki na ramie okiennej będzie można zasłonić szybę.

» Pomiar rolety CLASSIC (montowanej na ramie okiennej) «

Szerokość materiału roletki docelowo będzie większa od szerokości szyby o ok. 4,5 cm (po 2,25 cm z każdej strony), natomiast wysokość zostanie dobrana tak, że po zawieszeniu roletki na ramie okiennej będzie można zasłonić szybę. Całkowita szerokość rolety wraz z mechanizmem będzie ok. 8 cm większa od szerokości szyby. Należy zwrócić uwagę, czy tkanina nie będzie nachodziła na klamkę (proszę sprawdzić czy odległość od szyby do klamki jest większa od 2 cm).

» Pomiar rolety CLASSIC (naściennej) «

Szerokość materiału roletki powinna być większa od szerokości wnęki co najmniej o 5 cm - 10 cm (w celu zlikwidowania bocznych prześwitów). Wysokość dowolna. Całkowita szerokość roletki razem z mechanizmem i wieszakami będzie ok. 3,5cm większa od szerokości materiału.

» Pomiar rolety kasetowej (w prowadnicach) «

Proszę o podanie szerokości mierzonej od załamania do załamania listwy przyszybowej (rancik) do symetrycznego załamania po drugiej stronie wkładu szybowego. Listwy ornamentowe (półokrągłe, obłe, wystające) utrudniają montaż i przyleganie prowadnic oraz kasety. Ten typ pomiaru i montażu należy zlecić profesjonalistom.

UWAGI:

W każdym rodzaju rolet warunkiem idealnego montażu i zadowolenia użytkownika jest konieczność wykonania dokładnego pomiaru rolety. W przypadku złego zwijania się rolety, przyczyny należy szukać w krzywo zamontowanym materiale na osi rurki nawijającej.

Dobra tkanina powinna posiadać naturalną apreturę ułatwiającą utrzymanie jej w czystości co równocześnie chroni tkaninę przed strzępieniem się na obrzeżach. 

» Zákazníci


» Každý zákazník je pro nás důležitý. Z tohoto důvodu se stejnou pečlivostí sloužíme jednotlivým zákazníkům a komerčnímu využití. «


» Pracovní místa


» Hledáme ambiciózní, dobře organizované a zodpovědné osoby, s minimálně dva roky zkušeností v oboru. «


» Rychlý kontakt
» Odeslat
Díky za odesílání zpráv
Došlo k chybě. Prosím zkuste to znovu
Regra-Color ul. Jana Kasprowicza 37, 44-103 Gliwice, woj. śląskie, tel: (+48) 32 279-75-75