Aktualne oferty pracy

» Przedstawiciel Handlowy «

Szukamy osób ambitnych, dobrze zorganizowanych i odpowiedzialnych, ze znajomością branży Technik Okiennych, Otworowych, Zasłonowych.

Oczekiwania:

- pozyskiwanie klientów;

- promocja towarów i usług na targach i spotkaniach branżowych;

- dbałość o wizerunek firmy.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie;

- elastyczny czasu pracy;

- możliwość rozwoju.

» Montażysta «

Szukamy osób odpowiedzialnych, na stanowisko montażysty Technik Okiennych, Otworowych i Zasłonowych.

- doświadczenie i umiejętność samodzielnego montażu;

- prawo jazdy kat. B oraz znajomość topografii Śląska;

- staranność i dbałość o powierzone mienie.

Oferujemy:

- samodzielne stanowisko;

- wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania;

- pracę w rozwijającej się firmie.

» Pracownik Ogólnobudowlany «

Szukamy osób odpowiedzialnych, chętnych do pracy, na stanowisko pracownika ogólnobudowlanego.

- prawo jazdy kat. B i znajomość topografii Śląska;

- znajomość branży budowlanej, wiedzy z zakresu magazynowania i logistyki dostaw.

Oferujemy:

- ciekawe i zróżnicowane obowiązki;

- dobrą atmosferę pracy;

- stabilne zatrudnienie.

» Klienci

» Każdy klient jest dla nas ważny. Dlatego z równą
starannością obsługujemy klientów indywidualnych,
jak i komercyjnych. Istniejemy od 1991 roku «

Więcej…

» Oferty pracy

» Specjalista ds. Sprzedaży. Szukamy osób ambitnych,
dobrze zorganizowanych i odpowiedzialnych,
z minimum dwuletnim doświadczeniem w branży «

Więcej…
» Zadaj pytanie i prześlij do nas:
Dziękujemy za przesłanie wiadomości. Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.
Przepraszamy, wystąpił błąd. Prosimy o kontakt telefoniczny.